Vlasové farby COLOR.ME predstavujú najnovšiu generáciu farieb bez amoniaku a PPD, čo minimalizuje riziko podráždenia pokožky a vzniku alergických reakcií. Vďaka svojmu inovatívnemu zloženiu sú maximálne šetrné k vlasom i pokožke hlavy a zároveň prinášajú farebné výsledky, ktoré presiahnu všetky vaše očakávania.

Kompletná rada farieb na vlasy COLOR.ME od KEVIN.MURPHY poskytuje skvelé výsledky, prirodzený vzhľad a optimálne funkčné vlastnosti. Perfektne vyvážená kombinácia šetrných zložiek prirodzene hydratuje, omladzuje a dodáva vlasom neuveriteľný lesk, bez toho, že by akokoľvek narúšala zdravie človeka či rovnováhu životného prostredia.

Farby COLOR.ME rešpektujú prirodzený farebný vzor prírodných vlasov. Módny multitónový efekt COLOR.ME dokáže na každom jednotlivom prameni vlasov vytvoriť žiarivé a jedinečné farebné tóny pre dokonalo prirodzený a oslnivý vzhľad.

color-me-farbenie-vlasov-bez-chemie

NÁŠ TIP: Chcete vedieť s akými produktami a kozmetikou pracujeme v salóne LOOK? Ako sme sa zorientovali vo svete prírodnej kozmetiky a aké boli naše hlavné kritéria pri výbere jednotlivých značiek? Odpovede na všetky tieto otázky nájdete tu: Používame výhradne produkty bez chémie.

Rozhodujeme sa zodpovedne a srdcom – žiadny amoniak ani PPD

Zakladateľ značky Kevin Murphy sa pri tvorbe rady vlasových farieb COLOR.ME zameral na tri základné piliere: módu, účinnosť produktov a ochranu zdravia a životného prostredia. Okrem toho neprítomnosť amoniaku a PPD znamená, že kvalitné služby farbenia vlasov sú dostupné aj pre zákazníkov citlivých na farby obsahujúce tieto látky.

color-me-farbenie-vlasov-bez-chemie-2

Mnoho problémov s podráždenou pokožkou hlavy a alergickými reakciami pri farbení vlasov býva často spôsobené prítomnosťou amoniaku a PPD. Farby COLOR.ME boli špeciálne vyvinuté tak, aby tieto látky neobsahovali. Vďaka tomu je minimalizované riziko podráždenia pokožky a alergických reakcií vzniknutých v dôsledku PPD. Okrem toho si môžu zákazníci, kaderníci a vlasoví stylisti vychutnať príjemnú atmosféru vďaka jemnej šípkovej vôni farieb COLOR.ME, ktoré sú bez štipľavého zápachu amoniaku.

V posledných rokoch sa u mnohých ľudí čoraz častejšie objavuje alergia na látky ako amoniak a PPD (p-fenylendiamínu), ktoré sa nachádzajú vo väčšine farieb na vlasy.

Excelentné prírodné zloženie

Farby COLOR.ME vlasy vyživujú vďaka vysoko kvalitným a účinným prírodným zložkám akými sú napríklad med, bambucké maslo, granátové jablko a mnohé iné.

color-me-farbenie-vlasov-bez-chemie-3-

MED

Med funguje ako zvlhčujúca látka a zároveň obsahuje celý rad vitamínov a minerálov. Pomáha udržať hydratáciu vlasov a vytvára ochrannú bariéru chrániacu pred starnutím vďaka silným antioxidačným účinkom.

 • cukor dokáže absorbovať množstvo vody zodpovedajúce až desaťnásobku jeho hmotnosti

 • obsiahnuté minerály sú využívané aj v prírodnej liečbe a pomáhajú posilňovať vlasy aj nechty

 • aminokyseliny a bielkoviny pomáhajú pri stavbe nových vlasových štruktúr

 • enzýmy sa vyznačujú antiseptickými a antioxidačnými vlastnosťami a pomáhajú neutralizovať voľné radikály

 • med obsahuje celý rad vitamínov, flavonoidov a polyfenolov

BAMBUCKÉ MASLO

Bambucké maslo dokáže vrátiť suchým a poškodeným vlasom prirodzenú hydratáciu od korienkov až po končeky. Taktiež dokáže opraviť poškodenú štruktúru vlasov a chráni ich pre poškodením vonkajšími vplyvmi, vysušovaním a lámavosťou.

 • obsahuje 5 esenciálnych mastných kyselín

 • je zdrojom 10 rôznych fenolických zložiek s antioxidačnými účinkami

 • opravuje a posilňuje vlasy z vnútra

 • navracia vlasom prirodzenú hydratáciu

 • chráni voči negatívnym vplyvom vonkajšieho prostredia, ako napríklad teplo či mechanické namáhanie

 • poskytuje ochranu voči UV žiareniu

 • chráni štruktúru a farbu vlasov

 • podporuje hebkosť a lesk

GRANÁTOVÉ JABLKO

Je známe svojimi protizápalovými účinkami a schopnosťou stimulovať imunitný systém. Je silným antioxidantom účinne pôsobiacim proti starnutiu. Poskytuje ochranu farby a chráni pred UV žiarením.

ŠÍPKY

Šípky sú pre svoj vysoký obsah antioxidantov často využívané v špičkových kozmetických prípravkoch. Efektívne napomáhajú predĺžiť trvanlivosť farbenia vlasov.

KOKOSOVÝ OLEJ

Molekuly s dlhými odolnými reťazcami chránia pokožku hlavy počas procesu farbenia.

ALOE VERA

Upokojuje vlasovú pokožku a zároveň dodáva vlasom lesk.

PANTENOL

Vďaka antiseptickým vlastnostiam pomáha upokojovať pokožku hlavy, hydratuje a vyhladzuje štruktúru vlasov.

MANDĽOVÝ OLEJ

Vyhladzuje a zjemňuje pokožku a naviac obsahuje vitamín E, ktorý dodáva vlasom lesk.

OLEJ Z HROZNOVÝCH JADIER

Vyznačuje sa obsahom kyseliny linolovej a lecitínu. Upravuje hladinu pH a udržuje prirodzene kyslé prostredie pokožky.

3 kroková technológia

Zaručené párovanie molekúl

Táto celkom nová technológia zaisťuje, že sa každá molekula pigmentového základu farby COLOR.ME prepojí s ďalšou párovou molekulou pigmentu. Využíva exaktnú metódu výpočtu (systém stechiometrickej molárnej prípravy), ktorá zaručuje, že žiadna molekula farby neostane voľná a vzniknú tak bezpečné väzby molekúl.

Funkcia oddialenej oxidácie

Táto špeciálna metóda zaisťuje, že k oxidačnému procesu dochádza až po 5-10 minútach od namiešania farby COLOR.ME s krémovým aktivátorom, čo umožňuje rovnomernú aplikáciu a penetráciu farbiacich zložiek do vlasov skôr, než dôjde k vyvolaniu párovej reakcie párovania pigmentov. Vďaka tomu je možné dosiahnuť efektívnejšie výsledky a dokonalé farebné krytie.

Špeciálne mikropigmenty

Molekuly farebného pigmentu sú extrémne malé, vďaka čomu dokážu preniknúť hlboko do vlasovej štruktúry. Vlasy tak ostanú lesklejšie a vyzerajú zdravšie.

Zverte sa do rúk odborníkov v našom salóne a doprajte svojim vlasom krásnu farbu bez toho, že by ste museli ohroziť zdravie či životné prostredie. Objednať sa môžete na tel. čísle 0908 620 022.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.