Simona, ktorá je mamičkou na materskej dovolenke, sa stala jednou z výherkýň súťaže o profesionálnu premenu v salóne LOOK. Keďže všetok svoj čas venuje rodine, akosi pozabudla na jednu „maličkosť“, a to sem-tam si dopriať chvíľu pre seba a trošku zrelaxovať. Možno aj preto sa na ňu usmialo šťastie a dostala príležitosť zveriť sa do rúk tímu našich odborníkov, ktorí ju zmenili na neodolateľnú femme fatale.

Samotnej premene prechádzala konzultácia, počas ktorej sa náš tím v krátkosti oboznámil nielen so Simoniným životným štýlom, ale aj s jej každodennými návykmi v starostlivosti o vlasy a pleť. Na základe toho potom mohli navrhnúť premenu šitú na mieru.

„Hlavným cieľom našej zmenárne je, aby boli jej účastníčky stotožnené s výslednou premenou. Nesnažíme sa meniť dámy tak, aby sme docielili len výrazný rozdiel „pred“ a „po“. Naše premeny sú hlavne o tom, aby sme podčiarkli ich prirodzenú krásu a aby sa cítili dobre so svojim novým ja.“

Miron Petras, majiteľ salóna LOOK

look-premena-simona-2

look-premena-simona-3

look-premena-simona-4

FARBENIE: Simona mala odrastené vlasy s príjemnou blond farbou. Keďže premena bola realizovaná v jesennom období, rozhodli sme sa pre aktuálny farebný trend – medený odtieň. Farba bola nanesená po dĺžke vlasov. Odrast bol ponechaný bez veľkých zmien, použitá tu bola len technika jemného tónovania pre potrebné ošetrenie a lesk vlasov.

look-premena-simona-5V salóne LOOK sa pracuje výhradne s vyživujúcimi prírodnými farbami bez chémie COLOR.ME od KEVIN.MURPHY, ktoré sú prírodné v maximálnej možnej miere, pričom spĺňajú nároky kladené na permanentné farby. Sú vyrobené na báze medu, obsahujú bambucké maslo, granátové jablko a množstvo ďalších ošetrujúcich zložiek prírodného pôvodu. Neobsahujú amoniak ani PPD (P-Fenylendiamin), čo minimalizuje riziko podráždenia pokožky či alergických reakcií. Práca s takýmito farbami bola rovnako bezpečná aj pre kaderníčku Veroniku, ktorá bola počas realizácie tejto premeny v 7. mesiaci tehotenstva.  

look-premena-simona-6STRIH: Pôvodný strih sme nijako radikálne nezmenili. Jemne sme skrátili dĺžku vlasov. Zo spodnej dĺžky boli odstránené poškodené končeky a nerovnosti, vďaka čomu účes pôsobí hustejšie a čo je hlavné – je ideálny na ľahkú a rýchlu úpravu.

look-premena-simona-7

look-premena-simona-8

look-premena-simona-9

look-premena-simona-10STYLING: Keďže Simona ako mamička na plný úväzok nemá na seba príliš veľa času, snažili sme sa pri výbere vhodného účesu nájsť kompromis, ktorý by v sebe spájal ženskosť i praktickosť. Rozhodli sme sa pre vlny, ktoré sú už od nepamäti symbolom neodolateľnej femme fatale. Tento typ účesu sa hodí nielen na bežný deň, ale s výraznejším make-upom je skvelou voľbou na večeru s manželom alebo na párty či oslavu.

look-premena-simona-11

look-premena-simona-12

MAKE-UP: Na líčenie sme použili francúzsku dekoratívnu kozmetiku ZAO, ktorá je 100% prírodná. Základom bolo dokonalé zjednotenie pleti, ktoré sme docielili pomocou vhodného rozjasňujúceho make-upu. Na kontúrovanie tváre bol použitý o niečo tmavší púder (bronzer). V prípade večerného look-u sme oči zvýraznili zemitými tieňmi a tmavou linkou.

look-premena-simona-13Ružové pery perfektne podčiarkli výsledný efekt.

look-premena-simona-14

look-premena-simona-15Pre dosiahnutie požadovaného vzhľadu a trvanlivosti účesu sme na korienky vlasov aplikovali objemový prášok POWDER.PUFF od KEVIN.MURPHY, ktorý dodáva vlasom okamžite svieži vzhľad.

look-premena-simona-16Na konečnú úpravu sme použili suchý vlasový sprej DOO.OVER, ktorý účes zafixoval tak, aby bola zachovaná ľahkosť a voľnosť jeho prirodzeného pohybu. 

look-premena-simona-17A tu už je nová Simona 🙂

look-premena-simona-18

look-premena-simona-19Druhá verzia premeny je dôkazom toho, že Simonin nový look sa dá veľmi rýchlo prispôsobiť jej bežným denným aktivitám. Za pomoci kefy sme vlny vo vlasoch rozčesali, pričom sme dosiahli plnší účes, ktorý pôsobil veľmi nonšalatne a žensky. Prirodzený telový make-up je perfektnou voľbou na nákupy či prechádzku so synčekom.

look-premena-simona-20

VLASY A STYLING: Veronika | MAKE-UP: Nina, Lucka | OUTFIT: Dominika Petras

Oblečenie nám zapožičal butik s talianskou módou FASHION STORE.

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.