Na Moniku sa usmialo šťastie a vďaka výhre profesionálnej premeny vizáže v salóne LOOK si mohla po dlhej dobe užiť deň, ktorý patril len a len jej. Ako mamička na materskej, ktorej popri malom synčekovi na seba neostáva veľa času, si plnými dúškami vychutnávala starostlivosť nášho tímu, ktorý si ju zobral do svojich šikovných rúk.

FARBENIE: Ako prvé prišli na rad vlasy. „Monika sa doteraz farbila sama doma, výsledkom čoho mali jej vlasy pri koreňoch svetlejší odtieň a na koncoch boli miestami až čierne,“ prezradila senior stylistka Silvia. „Okrem toho, boli končeky vlasov v dôsledku opakovaného neodborného farbenia značne oslabené a preriedené. Po vzájomnej konzultácii sme sa dohodli, že zosvetlíme len niekoľko prameňov práškovým melírom a odrasty pri korienkoch dotónujeme stredne hnedou farbou. Vyhli sme sa tak tomu, aby sme už aj tak dosť oslabené a preriedené vlasy zaťažili,“ dodala Silvia.

look-premena-monika-1

Pri Monikinej premene boli použité farby COLOR.ME od renomovanej austrálskej vlasovej značky KEVIN.MURPHY. Ide o maximálne prírodné farby na vlasy spĺňajúce najvyššie požiadavky kladené na permanentné farby. Sú bez amoniaku na báze medu, s obsahom bambuckého masla a granátového jablka. Neobsahujú parabény ani PPD (P-fenylendiaminem), ktoré spôsobujú podráždenie vlasovej pokožky a alergické reakcie pri farbení vlasov. Navyše sú farby COLOR.ME priateľské k životnému prostrediu.

look-premena-monika-2

STRIH: Odrastená dĺžka Monikiných vlasov pôsobila, aj práve kvôli oslabeným koncom, trošku mdlo a fádne. Vlasy sme skrátili a vyfúkali cez guľatú kefu, vďaka čomu pôsobil nový účes prirodzene, a zároveň upravene a elegantne. Novú dĺžku sme prispôsobili tak, aby sa v prípade potreby dali vlasy bez problémov zopnúť do chvosta.

look-premena-monika-3

K celkovému pocitu pohody a relaxácie prispelo aj veľmi obľúbené masážne kreslo.

look-premena-monika-3-

look-premena-monika-4

look-premena-monika-6

look-premena-monika-7

look-premena-monika-8

STYLING: Na úpravu vlasov bol použitý beztiažový objemový prášok POWDER.PUFF od KEVIN.MURPHY. Vďaka jeho suchej a jemnej textúre sa veľmi jednoducho aplikuje. Stačí ho naniesť ku korienkom vlasov a okamžite vytvorí požadovaný objem, pričom zachová dokonale jemnú textúru. 

look-premena-monika-9

look-premena-monika-10

MAKE-UP: Pre Moniku sme zvolili ľahké a prirodzené líčenie, ktoré hravo zvládne aj sama. Pleť sme zjednotili hydratačným make-upom a jemne poprášili rozjasňujúcim púdrom. Oči sme orámovali hnedou ceruzkou a na viečka bola použitá kombinácia zemitých odtieňov. Jemná vrstva maskary a obočie upravené ceruzkou dodali Monikinmu pohľadu ten správny šmrnc. Sviežou a rozjasňujúcou bodkou boli pery a líčka namaľované v jemnom ružovkastom tóne.

look-premena-monika-11 look-premena-monika-12

look-premena-monika-13

A tu už je výsledná premena!

look-premena-monika-14

OUTFIT: Nestarnúca klasika v podobe bielej blúzky v kombinácii s čiernymi nohavicami sadla Monike ako uliata. Štýlová bunda tzv. „bomberka“ s čipkou podčiarkla pohodlnosť celého outfitu a vniesla mu potrebnú sviežosť a ženskosť. Výrazný farebný náhrdelník dotiahol celkový vzhľad k dokonalosti.

look-premena-monika-15

Pri druhom variante účesu sme vlasy natočili do ležérnych vĺn, na ktoré sme aplikovali regeneračný lesk v spreji SHIMMER.SHINE od KEVIN.MURPHY. Ide o ošetrujúci stylingový prípravok, ktorý dodáva vlasom žiarivý lesk, a zároveň ich vďaka obsahu vzácnych prírodných ingrediencií a vitamínov A, C a E vyživuje.

look-premena-monika-16

VLASY A STYLING: Silvia | MAKE-UP: Silvia | OUTFIT: Dominika Petras

Oblečenie a doplnky nám zapožičal butik s talianskou módou FASHION STORE

 

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.