Niektorí ju nazývajú pleťovou alebo kúpeľnou liečbou pre vlasy, iní ju pre jej účinky prirovnávajú k botoxu. Pýtate sa prečo? Proteínová kúra TREAT.ME od KEVIN.MURPHY je kombináciou najlepších prírodných ingrediencií postavených na technológii princípu starostlivosti o pleť.

Ošetrenie vlasov proteínovou kúrou TREAT.ME je ideálne pre každého, kto túži po poddajných, hodvábne lesklých a zdravých vlasoch, a tiež pre tých, ktorých vlasy vyžadujú individuálnu starostlivosť šitú na mieru (oslabené a poškodené farbené vlasy, vlasy oslabené v dôsledku hormonálnych zmien, tehotenstva, v období dojčenia, či zdravotných problémov). Výsledkom sú pevnejšie a lesklejšie vlasy, obnovené a vyživené na úrovni bunky. Držia tvar, nepoletujú, ostávajú lesklé od korienkov až po končeky, ktoré sú po kúre zacelené. Takisto treba spomenúť vysoko účinnú ochranu farby, anti-age efekt a v neposlednom rade objem a hustotu.

NÁŠ TIP: Na to, aby ste zistili, či vaše vlasy potrebujú proteínovú kúru, existuje veľmi jednoduchý test: Vezmite jeden vlas medzi brušká dvoch prstov a jemne (!) po ňom prejdite od korienkov až po koniec vlasu. Ak sa vlas skrúti alebo jemne zvlní, je v ňom dosť proteínu. Ak však ostane rovný, proteíny v ňom chýbajú.

V čom sa líši proteínová kúra TREAT.ME od bežných vlasových ošetrení

Ide o unikátne dvojzložkové sérum pozostávajúce z drobných molekúl, čo umožňuje lepšiu absorpciu do vlasového kortexu. Jednotlivé aktívne séra sú uchovávané v dvoch oddelených fľaštičkách, ktoré sa zmiešavajú bezprostredne pred ich použitím. Vďaka tomu nie je potrebná prítomnosť žiadneho chemického stabilizátora, čo zachováva celistvosť a účinnosť aktívnych prírodných zložiek.

posilnujuca-proteinova-kura-treat-me-2
Na základe testovania nespočetných množstiev látok a liečiv sa Kevin Murphy nakoniec inšpiroval odvetvím starostlivosti o pleť.

Kľúčovou zložkou sú rastlinné „super proteíny“, ktorých štruktúra je podobná štruktúre vlasov. Viac než 26 aminokyselín preniká počas ošetrenia cez povrch do vnútra vlasu, kde posilňujú vlasovú štruktúru takým spôsobom, že vypĺňajú medzery vzniknuté tepelným a chemickým poškodením. Výsledkom je hladší a pružnejší povrch vlasu.

Okrem aktívnych aminokyselín obsahuje kúra extrakt z cukrovej trstiny bohatej na glykolické kyseliny odstraňujúce odumreté bunky a extrakt zo žihľavy, ktorý v kombinácii s vitamínom C a japonským zeleným čajom pôsobí ako silný ochranný štít voči voľným radikálom. Napokon na scénu nastupujú moringový olej a extrakt z gardénie, ktoré vďaka ich hydratačným účinkom a schopnosťou stimulovať prirodzenú tvorbu kolagénu ukončujú celý proces ošetrenia vlasov.

Ako prebieha ošetrenie vlasov za pomoci kúry TREAT.ME

Aplikácia kúry TREAT.ME trvá približne 15 až 20 minút. Ako už bolo spomenuté vyššie, kúra sa skladá z dvoch zložiek – tou prvou je fľaštička s  treatment-om a druhá pozostáva z takzvaného elixíru, alebo aj aktivátora, ktorý aktivuje treatment, otvorí vlas a čistí ho. Keď sa obe zložky spoja, aplikujú sa rozprašovačom na mokré a umyté vlasy. Proteín sa do vlasu dostane za približne 7 minút a podľa potreby sa necháva pôsobiť až do 5 minút.

Po kúre sa vlasy nakoniec ošetria kondicionérom, aby sa štruktúra vlasu uzavrela, ináč by sa treatment za pár hodín odparil. Práve kvôli obsahu vysoko koncentrovaných účinných látok, je vlasová kúra TREAT.ME vhodná len na aplikáciu v profesionálnych salónoch.

NÁŠ TIP: Pred aplikáciou kúry sa odporúča umyť vlasy detoxikačným šampónom MAXI.WASH, ktorý vlasy zbavuje nahromadených chemikálií a nečistôt. O tom, prečo je vlasy dôležité pravidelne detoxikovať sa dočítate TU: Účinný vlasový detox s prírodnou kozmetikou KEVIN.MURPHY.

posilnujuca-proteinova-kura-treat-me-3
Pred aplikáciou kúry je potrebné zbaviť vlasy nahromadených chemikálií a nečistôt. Najlepšie za pomoci detoxikačného šampónu.

Ako často možno túto kúru opakovať

Na dosiahnutie čo najlepšieho výsledku sa proteínová kúra TREAT.ME odporúča aplikovať v pravidelnom intervale 6-8 týždňov. Častejšie použitie sa neodporúča, aby nedošlo k „preproteínovaniu vlasov“.

NÁŠ TIP: Na zvýšenie účinnosti kúry je dobré medzi jednotlivými ošetreniami aplikovať na vlasy masky ANGEL.MASQUE alebo HYDRATE-ME.MASQUE.

kevin-murphy-masques
Hydratačná maska HYDRATE.ME MASQUE a regeneračná maska ANGEL.MASQUE od KEVIN.MURPHY.

NÁŠ TIP: Vzhľadom na individuálne potreby jednotlivých typov a štruktúr vlasov boli vytvorené štyri produktové rady TREAT.ME, o ktorých sa viac dozviete TU: Riešenie pre poškodené a oslabené vlasy: Proteínová kúra šitá na mieru

A tu už je výsledok – vlasy ostávajú po kúre posilnené a hydratované na úrovni bunky.

 

Zverte sa do spoľahlivých rúk odborníkov v našom salóne a doprajte svojim vlasom účinné hĺbkové ošetrenie na úrovni bunky. Objednať sa môžete na tel. čísle 0908 620 022.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.