Rose Gold – ružové zlato je originálny farebný odtieň s nádychom ružovej, zlatej alebo pastelovo oranžovej, ktorý vo vlasoch vyzerá nádherne, nežne a zároveň sexi.

Každá sezóna sa nesie v znamení určitých farieb a tónov, ktoré diktujú trendy vo svete dizajnu a módy. Spoločnosť Pantone, ktorá je uznávanou autoritou v oblasti farieb, vyhlásila pre rok 2016 nie jednu, ale rovno dve farby – Serenity Blue a Rose Quartz. Stalo sa tak vôbec po prvýkrát v histórii. Ide o pastelové odtiene modrej a ružovej, od ktorých sa odvíja celá plejáda príbuzných odtieňov. Jedným z nich je aj odtieň s názvom Rose Gold – ružové zlato, ktorý je túto sezónu absolútne v kurze.

Ani-rysava-ani-blond-farebny-vlasovy-trend-inspirovany-ruzovym-zlatom-1foto: via

Ide o farbu s nádychom ružovej, zlatej či pastelovo oranžovej, ktorú nájdete nielen na módnych doplnkoch ako hodinky, okuliare, šperky, detaily na šatách či topánkach, ale aj mnohých dizajnových kúskoch. Rose Gold neobišla ani vlasovú koloristiku, kde si okamžite našla svoje miesto. Zamilovali sa do nej aj známe tváre, ako napríklad herečka Sienna Miller, Blake Lively, Elle Fanning, či dokonca jedna z najúspešnejších modeliek Cara Delevingne.

foto via

Ani-rysava-ani-blond-farebny-vlasovy-trend-inspirovany-ruzovym-zlatom-3foto via

Ani-rysava-ani-blond-farebny-vlasovy-trend-inspirovany-ruzovym-zlatom-4foto via

Ani-rysava-ani-blond-farebny-vlasovy-trend-inspirovany-ruzovym-zlatom-5foto via

Farba Rose Gold, ktorá nie je ani ryšavá ani blod, vyzerá vo vlasoch nádherne, nežne a zároveň sexi. Tento jemný vlasový trend je vynikajúcou voľbou pre ženy, ktoré sa vyhýbajú akýmkoľvek drastickým zmenám účesu. Kombinuje sa so zlatistými odtieňmi, výsledkom čoho je netradičný melír alebo ombre.

Ani-rysava-ani-blond-farebny-vlasovy-trend-inspirovany-ruzovym-zlatom-6foto via

Ani-rysava-ani-blond-farebny-vlasovy-trend-inspirovany-ruzovym-zlatom-7foto via

Veľmi príjemne pôsobí aj ako osvieženie tmavohnedých alebo aj blond vlasov akejkoľvek dĺžky. Výborne vynikne najmä počas letných mesiacov v kombinácii s opálenou pokožkou.

Ani-rysava-ani-blond-farebny-vlasovy-trend-inspirovany-ruzovym-zlatom-8foto via

Ak sme vás inšpirovali a mali by ste chuť na takúto príjemnú a pozitívnu zmenu farby, príďte nás navštíviť do nášho ecofriendly salóna LOOK, kde sa môžete zveriť do šikovných rúk našich kaderníčok 🙂

 

Uložiť

Uložiť

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.